KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15528358

nr 1552 8358

Oidentifierad konstnär. Signerad A Petrov, Landskap med kor. Olja på pannå, 22x34 cm, yttermått inklusive ram: 30x42 cm

Kondition: spricka/ sprickor

Utrop:

500 kr

Såld:

900 kr

måndag 17 juli 2023
kl 20:33:58